Internetové magazíny zaměřené na superhryNa nejnovější superhry se zaměřuje také spousta internetových magazínů, ve kterých si můžeme přečíst recenze nových her, podívat se na různé žebříčky, přečíst si návody, tipy a triky nebo rozhovory s tvůrci počítačových her a videoher. Které české internetové magazíny, věnující se počítačovým hrám patří k těm nejzajímavějším?

-Doupě.cz -velký internetový magazín s nejrozsáhlejší nabídkou recenzí a článků týkajících se počítačových her a videoher. Kromě samotných článků je součástí webu i diskusní fórum, ve kterém mohou hráči debatovat na různá témata.

-Games.cz – další skvělý internetový portál, který se věnuje především recenzím nejnovějších počítačových her. Každý den je zde několik nových článků a kromě klasických recenzí nechybí ani video recenze, trailery, záběry z hraní, rozhovory atd.

-BonusWeb.cz – tento web zaměřený na superhry patří do rodiny iDnes a každý den na něm najdeme nové články týkající se her pro PC, konzole nebo pro mobilní telefony. Součástí magazínu Bonusweb jsou recenze, preview, novinky a spousta dalších zajímavostí pro všechny hráče.

Televizní kanály zaměřené na superhry

Přímo v českém jazyce sice žádná taková televizní stanice neexistuje, ale ve světě vysílá a v minulosti vysílala celá řada specializovaných televizních kanálů.

-Ginx – asi nejznámějším a největším takovým programem je TV Ginx. Jedná se o mezinárodní televizní kanál, který vysílá přes satelit a také v řadě IPTV a kabelových televizí. Ginx je televize zaměřená čistě na superhry – najdeme zde spoustu magazínů, které se věnují počítačovým hrám a videohrám, recenze nejnovějších herních titulů, preview, rozhovory, novinky a mnoho dalšího. TV Ginx začala vysílat v srpnu roku 2008 a v dalších letech se postupně rozšiřovala do dalších zemí v Evropě, Asii a Africe. Více podrobnějších informací o této stanici nalezneme na webových stránkách http://ginx.tv/.České TV pořady, které se věnují superhrám

Na nejlepší superhry se ale můžeme podívat i ve vysílání některých českých televizních kanálů. Které pořady v češtině se věnují počítačovým hrám?

-Replay – nejsledovanější český pořad o počítačových hrách a videohrách, který mají diváci možnost sledovat na televizní stanici Prima Cool. Replay se na českých televizních obrazovkách poprvé objevil v únoru roku 2010 a od té doby si ho oblíbilo mnoho hráčů, kteří jej pravidelně sledují. Jeden díl magazínu Replay trvá třicet minut a jeho obsahem jsou recenze, informace o novinkách, rozhovory, tipy a triky, preview a spousta dalších zajímavostí.

-Indian – další český televizní pořad, zaměřený na PC hry a videohry. Jeden díl tohoto magazínu trvá cca 27 minut a stejně jako Replay se zaměřuje jak na počítačové hry, tak na videohry, které si můžeme zahrát na herních konzolích. V televizi jej můžeme sledovat ve vysílání TV stanice Relax a všechny díly jsou dostupné také na YouTube a na stránkách pořadu http://www.zing.cz/indian/.

-Hrajeme s Alim – zatím nejnovější pořad o hrách, který se poprvé objevil ve vysílání v prosinci roku 2013. Pořad Hrajeme s Alim mohou diváci sledovat na televizním kanálu Sport5 nebo si jednotlivé díly pustit na YouTube. Moderátorem pořadu je Tomáš Zvelebil, který v minulosti působil jako šéfredaktor oblíbeného časopisu Score.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!