Mapy v MinecraftuVe hře Minecraft máme celkem čtyři způsoby generování map – Default, Superflat, Large Biomes a Amplified. V čem se tyto čtyři možnosti liší?
Default – základní, klasický svět Minecraftu, který zahrnuje všechny dostupné biomy.
Superflat – zde se jedná o rovnou mapu, v níž je svět generovaný po jednotlivých patrech. Hráč si může sám vybrat jaké struktury se mají generovat a může si zvolit v jaké výšce budou umístěny bloky. K dispozici je i několik přednastavených možností.
Large Biomes – v tomto případě se jedná o klasicky generovaný svět, který je stejný jako v případě Default, jen s tím rozdílem, že biomy jsou tu 16x větší.
Amplified – i tady jde o klasicky generovaný svět, rozdíl je v tom, že terén zde může dosahovat až do výšky 256 bloků.

Minecraft oblečení a doplňky

Jestliže jste velkými fanoušky Minecraftu, můžete si na internetu nebo v některých kamenných obchodech zakoupit spoustu věcí s touto tematikou. Koupit se tak dají např. trička, různé přívěšky, hrnečky, plakáty a spousta dalších věcí s motivy hry Minecraft. Zboží s Minecraft tematikou nabízí spousta internetových obchodů, mimo jiné třeba Fantasyobchod.cz, Allposters.cz nebo Lamičky.cz. Jaké konkrétní zboží tyto obchody nabízejí?

Fantasyobchod.cz – tady najdeme velmi pestrou nabídku Minecraft produkt- trička, šály, mikiny, figurky, náramky, plyšáky, hrnky, knížky a spoustu dalších věcí. Jedná se o český obchod, takže neplatíme přehnaně vysoké poštovné a po domluvě je možné si věci převzít ve skladu v Ostravě.
Lamičky.cz – obchod zaměřený na trička s motivy televizních seriálů a počítačových her. V jeho nabídce jsou originální Minecraft trička v pánských, dámských i dětských velikostech.
Allposters.cz – e-shop zaměřený zejména na plakáty nabízí pestrou paletu plakátů a samolepek s motivy Minecraftu. Kromě nich zde najdeme i trička nebo např. klíčenky.Oficiální webové stránky hry Minecraft

Oficiální internetové stránky Minecraftu najdeme na adrese www.minecraft.net a jejich součástí je obchod, kde si můžeme hru zakoupit, dále pak demoverze Minecraftu, základní informace o hře, odpovědi na nejčastější dotazy a odkazy na důležité stránky, které se Minecraftu týkají. Zároveň zde najdeme odkazy na oficiální profily Minecraftu na sociálních sítích, jako je např. Facebook nebo Twitter.

Minecraft na sociálních sítích

Minecraft, jako jedna z nejpopulárnějších her současnosti, samozřejmě nemůže chybět ani na největších sociálních sítích. Profil Minecraftu tak najdeme jak na Facebooku, tak na Twitteru, kde jej vyhledáme pod jménem Jens Bergensten (současný vývojář hry, který od roku 2011 vystřídal jejího autora Markuse Perssona. Spoustu videí na téma Minecraft je samozřejmě také na největším světovém videoportálu YouTube, kde nechybějí ani videa komentovaná v češtině.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!