Minecraft aplikace pro mobilní telefonyMinecraft je k dispozici také pro mobilní telefony a tablety, takže si jej můžeme zahrát úplně kdekoliv, třeba při dlouhé cestě vlakem nebo v metru. Aplikace s hrou Minecraft byly vydány pro obě dvě hlavní mobilní plaftormy (Android a iOS), naopak na Windows Phone zatím oficiální Minecraft aplikace není.

Minecraft aplikace pro Android

Android je operačním systémem s největším počtem aplikací a tak kromě té základní pro hraní Minecraftu si na něj můžeme stáhnout i spoustu dalších doplňkových nebo alternativních aplikací. Představíme si některé vybrané, které mohou příznivce této hry zaujmout.

Minecraft – Pocket Edition – základní, oficiální aplikace pro hraní Minecraftu na mobilech a tabletech s Androidem. Stojí 144,69 Kč a stáhnout si ji můžeme z obchodu Google play.
Skins for Minecraft PE – jedna z nejlepších androidových aplikací s Minecraft skiny. Její výhodou je i to, že je zcela zdarma. K jejímu použití je třeba mít v mobilu nainstalované Minecraft – Pocket Edition a také BlockLauncher.
WP: Minecraft tapety na plochu – pokud jste velkými fanoušky Minecraftu, můžete si na plochu mobilu umístit i tapety s touto tematikou. Tato aplikace patří mezi ty nejlepší a navíc všechny tapety v ní jsou v HD rozlišení. Stahovat ji lze z internetového obchodu Google play a to bez poplatku.

Minecraft aplikace pro iPhony a iPady

Ani majitelé iPhonů a iPadů, kteří mají rádi Minecraft nepřijdou zkrátka. Pro přístroje s operačním systémem iOS je také oficiální Minecraft aplikace a kromě ní i spousta dalších, které obsahují různé Minecraft skiny a další věci, související s touto oblíbenou hrou.

Minecraft – Pocket Edition – hlavní a oficiální aplikace, která nám umožní zahrát si Minecraft na iPhonu nebo iPadu. V internetovém obchodě iTunes si ji můžeme stáhnout za 6,99 dolaru.
Minecraft Explorer Pro – velmi kvalitní Minecraft aplikace, která je oficiálně podporovaná společností Mojang. Nabízí spoustu funkcí a pro příznivce Minecraftu je jednou z nejlepších, které jsou k dispozici. V obchodě iTunes je ke stažení za 2,99 dolaru.
SkinSwitch for Minecraft – bezplatná aplikace s Minecraft skiny, která umožňuje jednoduchou výměnu skinů ve hře Minecraft. Jedna z nejlepších Minecraft aplikací, jež je navíc zcela zdarma.Minecraft aplikace pro Windows Phone

Zatímco majitelé mobilů a tabletů s Androidem a iOS si Minecraft na svých zařízeních zahrát mohou, ti, co mají přístroje s Windows Phone mají smůlu. Minecraft aplikace pro tento operační systém vydaná nebyla a k dispozici jsou pouze aplikace s podobným obsahem nebo na náměty této hry. Oficiální Minecraft hru ale ve Windows Phone obchodě není. Podíváme se tak alespoň na vybrané aplikace, které mají slovo Minecraft ve svém názvu nebo se touto hrou inspirovaly.

Minecraft – Pocket Edition Game Player – nejedná se o hru, ale pouze o videa z Minecraftu. Aplikace stojí 1,29 dolaru a obsahuje jen videa z této hry.
Minecraft – Pocket Edition Full Game Assist – i tato aplikace na první pohled může vypadat jako oficiální hra Minecraft, ale jedná se pouze o návod s různými tipy a triky. Aplikace stojí necelé čtyři dolary, takže si předem důkladně ve Windows Phone Store přečtěte, co vše nabízí.
Survivalcraft – v tomto případě už se jedná o plnou hru, která je inspirovaná oblíbeným Minecraftem. Survivalcraft je velmi podobný Minecraftu a na Windows Phone je tak ideální náhradou, pokud máte Minecraft rádi a chcete si zahrát něco podobného. Hra nicméně není zdarma, ale její stažení v obchodě Windows Phone Store stojí necelých pět dolarů.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!