Nejoblíbenější superhry na FacebookuDalším místem, kde si už několik let můžeme zahrát superhry, je sociální síť Facebook. Hry na Facebooku hraje hodně lidí a tak zde najdeme skutečně velkou porci online her různých žánrů. Velkou výhodou těchto her je mimo jiné to, že v nich můžeme porovnávat síly s našimi kamarády, které máme na Facebooku v přátelích. Které superhry patří na Facebooku k nejpopulárnějším?

-Candy Crush Saga – jednoduchá logická hra, ve které hráči spojují stejné bonbóny je nejhranější hrou na Facebooku. Hru si už zahrálo neuvěřitelných 150 milionů hráčů a kromě facebookové verze je tato hra k dispozici i pro mobilní telefony a tablety.

-Texas HoldEm Poker – poker je v posledních letech čím dál oblíbenější jak u nás, tak ve světě a tak není divu, že mezi nejhranější facebookové hry patří právě Texas HoldEm Poker. Různých variací pokeru najdeme na Facebooku více, ale jednoznačně největší oblibu si získal tento poker od společnosti Zynga, která se proslavila mimo jiné hrou Farmville.

-Top Eleven – Football Manager – ta pravá volba pro milovníky fotbalu. Fotbalový manažer, který už vyzkoušelo více než deset milionů uživatelů Facebooku z celého světa. Top Eleven – Football Manager patří mezi nejlepší sportovní superhry na sociálních sítích a hru si oblíbili i fanoušci z Česka.

Aplikace GameTwist vám poskytuje možnost krátit si kdykoliv své dlouhé chvíle různými zábavnými hrami, a to i na cestách.

Superhry, které si můžeme zahrát na SMART televizorech

Televizní přijímače prošly v posledních letech velkým vývojem. Už neslouží pouze ke sledování televizních programů nebo pouštění videa, DVD či Blu-Ray, ale můžeme je využít také k surfování po internetu a – mimo jiné – i k hraní jednoduchých her. Abychom si některé superhry mohli zahrát i na naší televizi, potřebujeme mít některý z novějších modelů, které obsahují tzv. SMART funkce. Takovéto televizory umožňují připojení k internetu, takže můžeme např. sledovat klipy z YouTube na velké TV obrazovce a mívají i různé hry. Ty si často můžeme přes internet jednoduše do svojí televize stáhnout. Funguje to tak např. u nových modelů televizorů LG,  kde si z docela pestré nabídky jednoduchých her můžeme vybrat pomocí speciální aplikace.Superhry na stránkách časopisů

Recenze nejlepších počítačových her a videoher, různé návody, tipy atd. najdeme na stránkách některých časopisů, které se specializují na superhry.

-Score – asi nejznámější český časopis o počítačových hrách. Score, které vychází už od roku 1994 je dnes už téměř legendou a zná ho skoro každý hráč počítačových her. Nedílnou součásti tohoto časopisu jsou také DVD s plnými hrami. Score vychází pravidelně každý měsíc a kromě samotného časopisu, který seženeme na novinových stáncích, má také svůj facebookový a twitterový profil.

-Level – druhý největší český počítačový magazín. Poprvé vyšel v lednu roku 1995 a od té doby si ho každý měsíc můžeme koupit v trafikách nebo obchodech s časopisy. Součástí každého Levelu je v poslední době také plná PC hra zdarma. Vedle časopisu je pro fanoušky Levelu také samostatná facebooková stránka.

-Excalibur – historicky první časopis, který u nás vycházel a věnoval se počítačovým hrám. Později však někteří jeho redaktoři přešli k jiným magazínům a Excalibur už na svou konkurenci nestačil.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!