Nejoblíbenější superhry pro PC-Counter Strike – jedna z nejhranějších her na světě, která poprvé vyšla v roce 1999. Patří do kategorie FPS (first person shooter) a smyslem hry je souboj dvou týmů – teroristů a protiteroristické jednotky. Kromě PC si Counter Strike můžeme zahrát také na Xboxech. Hra je oblíbená hlavně při hře více hráčů (multiplayer) a často se v ní pořádají turnaje.

-World of Warcraft – počítačová MMORPG hra, která patří do žánru fantasy. Ve své kategorii se jedná o nejoblíbenější hru na světě, která byla dokonce zapsaná do Guinessovy knihy rekordů. Ve hře se hráč pohybuje ve virtuálním světě, kde se setkává a bojuje s ostatními spoluhráči, resp. protihráči, plní různé úkoly atd.

-Minecraft – v posledních letech neuvěřitelně populární hra, která vznikla v roce 2011 a i přes svoji specifickou grafiku, která působí hodně zastaralým dojmem, si našla milióny příznivců po celém světě. Hráči se v Minecraftu pohybují v trojrozměrném světě sestaveném z krychlí, kde mohou stavět různé stavby, sbírat materiál atd. Hra se velmi rychle rozšířila a kromě PC si ji můžeme zahrát i na herních konzolích, mobilech a tabletech.

-NHL – slavná série hokejových her od Electronic Arts ani po tolika letech neztratila své kouzlo a stále patří k nejoblíbenějším videohrám. Každý rok vydávají EA Sports novou verzi této hry, která je ale v posledních letech určená výhradně pro herní konzole Playstation 3 a Xbox 360.

-Fifa – stejně jako NHL, tak i Fifu mají na svědomí tvůrci ze společnosti Electronic Arts. Oproti NHL je ale kromě Playstationu a Xboxu k dostání i její PC verze.

-Pro Evolution Soccer – další hra pro milovníky fotbalu. Tato hra je od společnosti Konami a patří k největším konkurentům Fify od EA Sports. Zahrát si ji můžeme na Playstationech, Xboxech i na PC.Nejoblíbenější superhry pro mobily

Které superhry patří na mobilních telefonech k těm nejoblíbenějším a nejhranějším?

-Pou – v současné době jednoznačně nejpopulárnější hra, jak na mobilních telefonech, tak na tabletech. Ve hře Pou se staráme o vlastního mazlíčka, kterého musíme krmit, umývat ho, kupovat mu nové oblečení, hrát si s ním a celkově se o něho starat. Hra se hodně podobá dříve nesmírně populárnímu Tamagotchi, s tím rozdílem, že Pou je jednak zcela zdarma a navíc má oproti Tamagotchi řadu dalších výhod. I když se nějakou dobu o Poua nestaráme, tak nikdy nemůže umřít a navíc jsou součástí aplikace také minihry. Těch je už kolem 20 a neustále přibývají nové. Pokud si tedy aplikaci pravidelně aktualizujeme, máme v ní neustále něco nového a Pou nás tak neomrzí.

-Subway Surfers – mimořádně oblíbená hra, která je k dispozici na všech třech hlavních mobilních platformách, tedy na Androidu, iOS a Windows Phone. Jedná se o velmi zdařilou hru, ve které hráč ovládá postavičku, jejímž cílem je utíkat před policistou. Během hry musí uhýbat různým překážkám, protijedoucím vlakům atd. Stejně jako u Poua, tak i u této hry pravidelně vycházejí nové aktualizace a aplikace je ke stažení zcela zdarma.

-Angry Birds – dnes už asi nenajdeme hráče, který byl alespoň jednou nevyzkoušel slavné Angry Birds. Velmi jednoduchá, ale zato hodně návyková hra se stala během krátké doby velkým hitem a dnes už si na motivy této superhry můžeme koupit i spoustu věcí, jako jsou trička, bonbóny, pití atd.

-Cut the Rope – další populární hra, která je určená především pro mobilní telefony. Úkolem hráče je nakrmit malou příšerku bonbóny a to tak, že ve správný okamžik přeřízne provázek. Hra je velmi snadná na ovládání a můžeme si ji zahrát na všech hlavních mobilních platformách. Kromě placených verzí existují i bezplatné aplikace. Díky velké oblibě této superhry už vzniklo i její pokračování Cut the Rope 2.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!