SuperhrySuperhry si můžeme zahrát nejen na osobních počítačích a noteboocích. Ideální pro hraní her jsou především samostatné herní konzole – ať už se jedná o Playstation, Xbox, nebo Nintendo Wii, tak  na těchto specializovaných herních zařízeních si můžeme zahrát ty nejlepší superhry, které jsou aktuálně k dispozici. V posledních letech jsou také čím dál oblíbenější superhry pro mobilní telefony a zvláště pro tablety. No a některé jednodušší hry jsou i součástí moderních televizorů se SMART funkcemi – takové hry si nemusíme kupovat, ale jsou automatickou součástí televize, nebo si je můžeme zdarma stáhnout přes příslušnou aplikaci. Superhry tak v dnešní době najdeme už skoro všude.

Superhry pro osobní počítače a notebooky

Jednoznačně největší nabídku her si můžeme zahrát na klasických osobních počítačích nebo na noteboocích. Kromě propracovanějších her, které si koupíme v obchodě, máme také na výběr z nepřeberného množství online her, které si kdykoliv můžeme zahrát zcela zdarma.

Superhry pro mobilní telefony a tablety

Tisíce a tisíce skvělých her si dnes můžeme zahrát na svých mobilních telefonech. Už dávno neplatí, že mobily jsou jen na telefonování – na dnešních mobilních telefonech můžeme poslouchat písničky, surfovat po internetu, sázet na sportovní utkání, vyřizovat si e-mailovou korespondenci nebo hrát nejnovější hry. Ještě lepší zážitek z hraní her pak přinášejí tablety, které mají větší displej a jsou tak pro hraní her ideální. Nabídka her pro mobily i tablety je nesmírně široká a každý den přibývají nové a nové atraktivní hry všech možných žánrů.

Superhry pro herní konzole

Pokud je hraní her náš velký koníček a chceme mít možnost zahrát si ty nejlepší herní tituly v nejlepší kvalitě, určitě se vyplatí pořídit si některou z herních konzolí. Ty nám umožní hrát supehry na velké televizní obrazovce a zvolit si můžeme z mnoha atraktivních her všech myslitelných žánrů. Nejpopulárnější herní konzole jsou v současné době Playstation, Xbox a Nintendo Wii. Každá z těchto herních konzolí má svoje výhody a přednosti a tak záleží na každém hráči, jaký typ her preferuje.

 Superhry na internetových stránkách

Velké množství her je ale dostupných zcela zdarma – na specializovaných internetových portálech, které se zaměřují na online hry si můžeme zahrát tisíce nejrůznějších her všech dostupných žánrů. Výhodou těchto her je to, že nepotřebujeme nijak zvlášť rychlý a vybavený počítač – hry jsou většinou jednoduché a dají se hrát i na starších PC. Dalším plusem je to, že k jejich hraní nemusíme nic stahovat a není nutné na nic čekat – můžeme začít hrát prakticky okamžitě. Ty nejlepší herní portály pak nabízejí hráčům možnost registrace a různé odměny, soutěže o ceny atd.

Nejlepší stránky, na kterých si můžeme zahrát superhry

Internetových portálů, na kterých si můžeme zahrát superhry, je obrovské množství. Které z nich patří k těm největším a nejoblíbenějším?

Superhry.cz – nejnavštěvovanější český webový portál s bohatou nabídkou online her. Jeho výhodou je, že kromě online her jsou zde i plné hry a můžeme se zde podívat i na videonávody.

Raketka.cz – asi nejlépe zpracované stránky s online hrami v Česku. Na Raketce nás čeká nepřeberné množství nejrůznějších her a velkým plusem je zde množství soutěží a bonusů pro zaregistrované uživatele.

Webgames.cz – další kvalitní webové stránky plné jednoduchých online her, které si můžeme zahrát, kdykoli potřebujeme zahnat nudu. Na portálu Webgames najdeme superhry mnoha různých žánrů a výběr nám usnadní i hodnocení v procentech, které se ukazuje u každé hry.

Zahraj.cz – i na těchto stránkách máme na výběr ze stovek a stovek atraktivních online her pro kluky i holky. Pokud se na webu i zaregistrujeme, získáme tak možnost vydělávat body, sbírat medaile a soutěžit tak s ostatními hráči.

Hry.cz – jeden z nejznámějších herních serverů patří pod nejnavštěvovanější český portál Seznam. Na stránkách Hry.cz si tak můžeme zahrát stovky zajímavých online her a některé z nich i proti živému soupeři, který je zrovna u počítače. Mezi ty nejhranější superhry patří např. Slovní fotbal, kde je úkolem hráče sestavit z jednotlivých písmenek co největší množství slov. Hodně oblíbené jsou i další logické hry, jako třeba Horolezci, nebo On Words,  ale i karetní hry nebo klasické hry typu šachy, piškvorky nebo dáma.


Reklama:


Online seznamka Seznamte.se - ta nejlepší internetová seznamka!
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!